שאלות נפוצות


כאן ניתן למצוא מענה לשאלות נפוצות שעלולות לצוץ לך.
אם יש לך שאלה שלא נמצאת כאן ניתן פנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר.

בבידים שמנו לנו למטרה לספק לך את השירות הטוב ביותר במחיר סמלי בלבד. בעוד ששאר אתרי המכרזים הקיימים ברשת גובים סכומים משמעותיים אנו מאמינים כי מדובר בשירות שצריך לגבות עבורו סכום סמלי בלבד ועל כן תמורת 99 ש"ח לחודש (לפני מע"מ) שמאפשרים לכסות את עלויות הפעלת האתר אנו מספקים את השירות לטובת בעלי העסקים השונים.
ממש לא! בניגוד לאתרים האחרים אשר מכריחים אותך לרכוש מראש מנוי לשנה, אצלנו החיוב הוא חודשי ובאפשרותך להפסיקו בכל רגע נתון. מניסיון אנחנו יודעים ש-מעל 90% מהלקוחות שלנו אינם מבטלים את המנוי וממשיכים ליהנות מהשירות המצוין שלנו במחירו הזעום.
בהחלט. מי שרכש מנוי באתר מקבל גישה לכל המכרזים שהועלו לאתר. כמובן שאנו נעשה כל שביכולתנו כדי למצוא את מירב המכרזים ולהעלות אותם לאתר אך תמיד עלולים להיות מכרזים שיחמקו מהמערכת שלנו ולכן בסופו של דבר האחריות לאיתור המכרז שאליו ברצונך לגשת חלה עליך.
בוודאי, מערכת סליקת האשראי היא מערכת מאובטחת חיצונית העומדת בתקנים המחמירים ביותר לאבטחת מידע.
מכרז עד אליך הוא אחד השירותים המתקדמים שלנו המאפשרים לך לקבל מידע על המכרזים המעניינים אותך לפי תחום, מפרסם, מילות מפתח ועוד. על פי ההגדרות שיוגדרו על ידך המכרזים יישלחו אליך באמצעי התקשורת שייבחרו על ידך בתאריכים והשעות שמתאימים לך ביותר.
לא, המידע מאובטח ומופרד לפי לקוחות החברה, לכל לקוח גישה לנתונים שלו בלבד. מערכת האתר מאובטחת באמצעות שימוש בתקנים המחמירים ביותר.
תמיד ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון, הוואטסאפ, המייל או באמצעות טופס יצירת קשר המופיע באתר.