מקסום התועלת מעבודה עם בידים


להלן פירוט השלבים למקסום התועלת מבידים:

 • הרשמה ורכישת מנוי
  באמצעות ההרשמה ורכישת המנוי ייחשפו בפניך כל המכרזים העיקריים שמפורסמים בישראל ומתעדכנים ברמה יומית. כך, במחיר סמלי של 99 ש"ח לפני מע"מ בחודש יתאפשר לך לקבל גישה קלה ומהירה שתחסוך לך זמן רב ובהתאם גם כסף.
 • הפעלת שירות מכרז עד אליך
  שירות מכרז עד אליך מאפשר לך להגדיר פעם אחת את התחומים, מילות המפתח, המפרסמים החשובים לך ולקבל עדכון על המכרזים שעונים לדרישות שלך מתי וכיצד שנח לך. שירות זה יעזור לך לחסוך זמן רב ולמצוא את מה שמתאים לך בים המכרזים שמפורסמים בישראל מדי יום.
 • חיפוש יזום
  בנוסף לאפשרויות שהוזכרו לעיל, בידים מספק לך מגוון מסכים המאפשרים לך לבצע חיפוש יזום חכם לפי מפרסם, תחום המכרז, מגזר המפרסם ומילות מפתח על מנת שיתאפשר לך למצוא כאן ועכשיו את המכרזים שמעניינים אותך ולדעת האם הם עדיין פתוחים להגשות.
 • שימוש בקישורים באתר
  בידים מספק לכל מכרז את הקישור הישיר שלו באתר המפרסם. כך, יתאפשר לך להגיע לפרטי המכרז באופן מידי לאחר איתורו באתר בידים. בהתאם, ניתן גם למצוא את כל המסמכים הדרושים למכרז ברב המקרים.
 • פרסום מכרזים
  במידה ויש לך צורך בקבלת הצעות מספקים באפשרותך לפרסם מכרזים בחינם ולקבל הצעות מספקים רבים אשר נמצאים באתר וייחשפו גם למכרז שלך. בנוסף, נוכל לספק לך נתונים סטטיסטיים רבים אודות המכרז שפורסם.

עבודה עם בידים בהתאם לשלבים אלה תחסוך לך כסף וזמן רב. לפרטים נוספים והסבר על התהליך, ניתן ליצור עמנו קשר כאן