שירותי האתר


.בתחום המכרזים יש המון ניואנסים שכדאי להכיר והמון קשיים בריכוז המידע והשגתו בקלות. לכן הקמנו את בידים. מטרת האתר הינה לחשוף עסקים למידע שיוכל ליצור עבורם הזדמנויות עסקיות בקלות ובעלות נמוכה שכן בעכוד שקיימים אתרים נוספים שמספקים שירותים דומים העלות הכרוכה בשימוש בהם גבוהה מאוד. בידים בא לשנות זאת והוא מאפשר לך להגיע למכרזים שמעניינים אותך במחיר סמלי בלבד המאפשר להפעיל את האתר.

להלן השירותים העיקריים של האתר:

הנגשת מכרזים

ריכוז כל המכרזים במקום אחד נח וסיווגם לקטגוריות המתאימות ביותר

מכרז עד אליך

מאפשר לך לקבל הודעות פוש / מייל אודות מכרזים חדשים שפורסמו ורלוונטיים עבורך

פרסום מכרז חינם

אנו מאפשרים לך לפרסם מכרזים בחינם וכך יתאפשר לך להגיע לכל לקוחותינו

הכנת מסמכי מכרזים

אנו יכולים להכין עבורך את מסמכי המכרז אליו ברצונך לגשת ואפילו להגיש אותם עבורך

הנגשת מכרזים

חוק חובת המכרזים קובע כי המדינה, תאגיד ממשלתי, מועצה דתית, מוסד להשכלה גבוהה קופת חולים וכו' לא יוכלו להתקשר בהתקשרות מהותית לביצוע עסקה בטובין, קבלת שירותים וכו' אלא באמצעות מכרז אשר איפשר לכל אדם ללא אפליה על רקע מין, גזע, דת וכו' לזכות בו. '

על פי תקנות חובת המכרזים, מפרסמי המכרזים חייבים לפרסמם בעיתון ובאתר האינטרנט שלהם זמן סביר לפני המועד האחרון להגשה על מנת שיתאפשר למעוניינים לגשת למכרז לגשת אליו.

עם זאת, כשמדובר בישראל במספר כה רב של מפרסמים (אשר עולה על 700) עלול להיות קשה מאוד לבעלי עסקים שמעוניינים לגשת למכרזים לראות את כל המכרזים ולמצוא את המכרז שמעניין אותם עקב העובדה שהמכרזים מפוזרים באתרים / עיתונים השונים ואינם מרוכזים לפי תחום.

לאור זאת, קמו מספר אתרים שמרכזים את המכרזים שפורסמו על ידי המפרסמים השונים במקום אחד אך אתרים אלו גובים סכומי כסף מהותיים אשר הופכים את השירות לכמעט ולא נגיש לבעלי עסקים קטנים שאינם מסוגלים להוציא מאות שקלים בחודש. כלקוחות לשעבר של אחד האתרים הללו ראינו כי אנו משלמים הרבה מדי ומקבלים מעט מדי שכן גם ההנגשה שביצעו עבורנו הייתה לא יעילה והקשתה מאוד למצוא את המכרזים שעניינו אותנו וזאת למרות ששילמנו סכומי כסף מהותיים מראש.

בהתאם, ראינו לנכון להקים את בידים, אתר שמבצע הנגשה אופטימלית למכרזים ומאפשר לך למצוא את כל המכרזים שמעניינים אותך בקלות תוך סיווגם לתחומים ספציפיים כך שיהיה לך קל יותר למצוא את מה שחיפשת בדיוק. והחשוב מכל, על שירות ההנגשה שלנו אנו גובים סכום סמלי בלבד המאפשר לתפעל את האתר לרווחת בעלי העסקים הקטנים.

חיפוש מכרזים

מכרז עד אליך

שירות ההנגשה שלנו לא יכול היה להיות מושלם לולא היינו מציעים גם את הנדבך המשלים. שירות מכרז עד אליך מאפשר לך לקבל את המכרזים שמתאימים לך מתי ואיך שנח לך. כל מה שצריך לעשות כדי ליהנות משירות זה הוא להגדיר פעם אחת איזה מכרזים ברצונך לקבל והם כבר בדרך אליך.

כך, ניתן להחליט שאנו מעוניינים במכרזים מתחום הפרמצבטיקה או הבינוי (כמובן שניתן גם לבחור מספר ענפים ביחד) או שאנו דווקא מעוניינים בכל המכרזים של אוניברסיטת בר אילן (לא משנה באיזה תחום הם). בנוסף נוכל להחליט שאנו מעוניינים לקבל את המכרזים במייל, בוואטסאפ או בהודעות פוש יש למחשב.

כמו כן, נוכל להחליט באיזו תדירות אנו רוצים לקבל את המכרזים ובאיזה שעה כדי שהם יגיעו בדיוק בזמן שמתאים לנו ולא יהוו עוד איזה הודעת ספאם מציקה.

השירות נגיש באתר וניתן לבצע בו שינויים בכל רגע שמתאים לך כך באפשרותך לבחור לקבל הודעה על כל התחומים (אבל בינינו זה סתם יציק לך) ביום אחד ולשנות מיד לאחר מכן לפי הצרכים שלך שעשויים להשתנות בכל רגע.

כדי להפעיל את השירות יש לרכוש מנוי ולעבור לדף השירות מכרז עד אליך. ניתן לעשות זאת עם הכפתור שמופיע להלן

רוצה להירשם לשירות?

פרסום מכרז חינם

השירות היעיל שאנו מציעים גרם להיווצרות קהילה משמעותית אצלנו באתר.

במידה וברצונך לפרסם מכרז שיגיע לקהילה מכובדת זו אנו מאפשרים לעשות זאת בחינם באמצעות טופס פשוט שיאפשר לך לפרסם את המכרז שלך ולהגיע למספר רב של בעלי עסקים וספקים פוטנציאליים.

מילוי הטופס ייקח לך פחות מחמש דקות ואפשר להתחיל למלא אותו ממש עכשיו

רוצה לפרסם מכרז?

הכנת מסמכי מכרזים

הניסיון הרב שנצבר אצלנו בתחום מאפשר לנו לסייע לבעלי עסקים רבים בהכנת מסמכי המכרזים אליהם ברצונם לגשת.

הצוות שלנו יעבור איתך על כל מסמכי המכרז ויוודא שהתייחסת לכל הסעיפים הרלוונטיים על מנת למקסם את סיכוייך לזכות במכרז

אם ברצונך לשמוע עוד על שירות זה יש ללחוץ על הכפתור מטה וליצור איתנו קשר בדף המיועד לכך

רוצה עזרה בהכנה למכרז?